Feladatok

Építőipari irodai ügyintézőt keresünk, az alábbi feladatok elvégzéséhez:

-építési projektek, első sorban acélszerkezeti és lakatosipari tevékenységek teljeskörű operatív támogatása,
-beszállítók felkutatása, ajánlatok bekérése és megversenyeztetése, áralkuk lebonyolítása, szerződések  és teljesítés igazolások elkészítése,
-megrendelések kezelése, kiszállítások megszervezése, szállítási határidők nyomonkövetése,
-ügyvezető, projektmenedzserek és építésvezetők munkájának támogatása,
-egyéb, adminisztratív feladatok elvégzése, mint pl. számlák kiállítása és ellenőrzése, dokumentációk elkészítése kezelése ( projektek szerződéseinek dokumentációja, átadási dokumentáció, stb.)

Elvárások

-építési anyagok ismerete és azok beszerzésében való jártasság,
-proaktív és problémamegoldó szemlélet,
-kiváló kommunikációs - és szervezőkészség
-1-3 év tapasztalat hasonló munkakörben
-felhasználói szintű Office ismeretek

Előnyt jelent

-társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

-hosszú távú munkalehetőség,
-fiatal, dinamikus csapat, családias légkör,
-mobiltelefon
-laptop

Céginformáció

Az S.P. Építőipari Kft. 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás. Fő profilunk az acélszerkezetes épületek gyártása és generálkivitelezése. Zömében hegesztett, járatos euro szelvényekből készült, saját, egyedileg tervezett konstrukciókat gyártunk. Ezen túlmenően vannak még lovardai termékeink, melyek többek között pl. fedeles lovardák, jártató gépek, fedett körkarámok, boxok, istállók, tribünök, lovardai talajmegmunkálók.

Cégünk jelenleg Heves Vármegyében, boldogi székhelyén folytatja tevékenységét.

Tevékenységeinkhez keressük jelenleg a legmegfelelőbb csapattársat, akivel az új kihívásokat közösen tudjuk megoldani.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését és képesnek érzi magát e munkakör betöltésére, várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát!

Cégnév: S.P. Építőipari Kft