Mind-Diák Szövetkezet

A CELEBI Ground Handling Hungary Kft.-nek jelentős szerepe van a Budapesti Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér földi kiszolgálásában. A cégnek fontos, hogy minőségi szolgáltatást nyújtson utasainak és tudja, hogy ehhez a megfelelő munkatársakra van szüksége.

Adminisztrációs asszisztens

Feladatok

  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Személyi anyagok fűzése
  • Dokumentumok kezelése
  • HR csapat munkájának támogatása

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Erős középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, 9:00-17:00 között
  • Előreláthatólag 3 hónapos időszakra keresünk diákot
  • Heti minimum 3 nap vállalása elvárás
  • Heti min. 20 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 1600 Ft/óra
  • Ha még nem töltötted be a 25. életévedet, szja-mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1600 Ft/ óra lesz
  • Rugalmas munkaidő

Előnyök

  • Heti 5 nap vállalása

Munkavégzés helye

Budapest XVIII.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet