ShiwaForce.com Zrt.

A ShiwaForce.com Zrt.

DevOps/Cloud Engineer

(kód: SF2405/DEVOPS)

munkakörbe munkatársat keres

A Shiwaforce széles körű támogatást ad a nagyvállalati digitális transzformációs törekvésekhez. Az IT fejlesztésben agilis eszköz és módszertani tapasztalatunkkal, DevOps és Cloud natív szemléletünkkel, valamint eCMS ökoszisztémánkkal olyan szereplőknek szállítunk komplex megoldásokat hosszútávú technológiai partnerként, mint az OTP, Telekom, K&H, MBH, MNB vagy TIR.

Milyen feladatok várnak Rád:

  • CI/CD folyamatok tervezése/fejlesztése Jenkins vagy Azure Devops alapokon
  • Azure Cloud és konténerizációs (Docker, Kubernetes) eszközök használata, konfigurálása
  • Azure DevOps felhő alapú infrastruktúra kialakítása
  • A csapatok oktatása az új technológiák bevezetése során
  • Junior kollegák mentorálása

Elvárások:

  • 3-4 éves tapasztalat CI/CD pipeline-ok fejlesztésében (Jenkins, vagy Azure, DevOps, OOP, Groovy, Powershell nyelven)
  • Scipt nyelvek ismerete – Bash, Shell, Python
  • Magas szintű tapasztalat Docker és Kubernetes technológiákban, kifejezetten Azure alapokon
  • Alábbi eszközök ismerete: Git, SonarQube, Nexus, Jira, Bitbucket, Terraform, Grafana, Prometheus
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Szakmai belső tréningek, workshopok havi rendszerességgel
  • Képzési és konferencia támogatás (Éves idő és költségkeret)
  • Egyéni karriertervezés
  • Soft skill belsős tréningek, hogy ne csak technológiákban fejlődjünk
  • Őszi hackaton versenyek értékes nyereményekkel
  • AYCM és sportolási lehetőségek valamint kosár és foci csapat
  • Belső podcast (DevTales), amelyben akár te is részt vehetsz
  • Angol nyelvi képzések (Online, heti rendszerességgel közép és felsőfokon is)
  • Szakmai könyvtár és Kindle hozzáférés
  • Könnyen megközelíthető iroda, biciklitárolóval
  • Havi közösségi események, de semmi sem kötelező
  • Heti 3 nap iroda és 2 nap HO lehetőség

A ShiwaForce.com Zrt.-ről

A ShiwaForce.com a nagyvállalati hatékonyság agilis nagyköveteként saját fejlesztésű vállalati szoftver termékekkel, egyedi IT fejlesztési projektekkel, role leasinggel, agilis transzformációs tanácsadással és oktatással segít partnereinek igazi digitális, jövőálló vállalattá válni.

A ShiwaForce.com Zrt. az innovatív online megoldások hazai piacának gyorsan növekvő, 170 fős, startup szellemiségű technológiai vállalata. Online és mobil szolgáltatásokat épít vagy alakít át új felhasználói élményekkel gazdagítva, a folyamatosan változó digitális környezet elvárásainak megfelelően. Hazai és nemzetközi ügyfelei között olyan vezető nagyvállalatok és szervezetek szerepelnek, mint az OTP, Magyar Telekom, T-Systems, 4iG, Telenor, MKB, K&H, Erste, Budapest Bank, vagy a Magyar Nemzeti Bank. Vezető terméke az immár 8. generációs Shiwa tartalomkezelő rendszer, mely a nagyvállalatokat segíti online potenciáljuk növelésében és akár milliós ügyfélbázisuk hatékony elérésében.

A HRBest versenyében a ShiwaForce.com Zrt. elnyerte a “Futureproof Organizations” kategória fődíját és egyedüli magyar vállalatként a Bloomberg Grow Forum is a leginnovatívabb megoldások közé sorolta egy saját fejlesztésű termékét valamint a Deloitte Fast 50 ranglistáján is elismerték eredményeit.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
Cégnév: ShiwaForce.com Zrt.