Smartus Zrt.
Csatlakozz hozzánk

Alkalmazástechnikai mérnök

pozícióba!
A japán OKUMA CNC szerszámgépek és technológiák képviseletét ellátó dinamikusan fejlődő Smartus Zrt. az alábbi munkakörben keres munkatársat:

Főbb feladatok, munkák:

  • Gépkezelői és Programozói oktatások elvégzése
  • Gyártástervezés, forgácsolási technológiák összeállítása
  • Szerszámozás kiválasztása
  • CNC maró (3-4-5 tengely) és CNC eszterga gépek kezelése, programozása (Okuma gépek ismerete előnyt jelent).
  • Időtanulmányok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Lehetőleg felsőfokú szakirányú végzettség
  • 3-5 év tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság
  • Precizitás, pontosság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó csapatjátékos, a csapatmunka szeretete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Okuma szerszámgépek, illetve vezérlő ismerete
  • CAM ismeret

Amit kínálunk:

  • Kellemes, fiatalos munkahelyi légkör
  • Dinamikus szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

2040 Budaörs, Gyár utca 2.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és Ön megfelel az elvárásoknak, küldje el magyar nyelvű fényképes pályázati anyagát a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: Smartus Zrt.