Partnercégünk 10 ország 16 telephelyén folytat gyártást és több mint 7000 munkatársat foglalkoztat, akik gondoskodnak arról, hogy a fogyasztók mindig hozzájussanak kedvenc finomságaikhoz a megszokott, kiváló minőségben.

Feladatok:

  • Gyártásból kikerülő termékek pakolása, dobozolása (kb. 10-20 kg/doboz)
  • Minőségi ellenőrzés szemrevételezéssel és KÓSTOLÁSSAL

Elvárások:

  • Nappali tagozatos jogviszony
  • Megbízhatóság
  • Betöltött 18. életév
  • a munkakör fizikai elvárásai miatt elsősorban fiúk jelentkezését várjuk

Amit kínálunk

  • Órabér: bruttó 1760-2464 Ft/óra
  • Hosszú távon végezhető, rugalmas diákmunka
  • Rugalmas beosztás (szabadon választahtó a nap és a műszak is)

Munkaidő

  • Három műszakos munkarend
  • 06.00-14.00 / 14.00-22.00 / 22.00-06.00
  • Legalább heti 2 munkanap vállalása

Előnyt jelent:

  • Érvényes egészségügyi kisköny

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy pontosan mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet