Feladatok

  • CNC marógép önálló kezelése, munkadarabok megmunkálása és ellenőrzése az aktuális rajz, munkautasítás szerint;
  • az előírt dokumentációs rendszer elvárásoknak megfelelő vezetése;
  • előírt karbantartások elvégzése.

Elvárások

  • CNC marógép kezelésének ismerete;
  • szakirányú végzettség;
  • Siemens 840D vezérlés ismerete;
  • legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat;
  • 3 műszakos munkarend vállalása;
  • műszaki rajzolvasási készség;
  • pontos, önálló, gyors munkavégzés;
  • határozott, rugalmas és eredményorientált személyiség;
  • megbízhatóság.

Amit kínálunk

  • versenyképes, stabil jövedelem;
  • innovatív termékek és technológiák;
  • kiemelt bérezés;
  • kiemelkedő mértékű béren kívüli juttatás (cafeteria);
  • tiszta, rendezett, modern, családias munkakörnyezet.

Céginformáció

A 77 ING Kft. a világpiacon sikeres és elismert vállalkozás, mely orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. Ez a stabil hátterű, magyar tulajdonú vállalat évről-évre dinamikusan fejlődik.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el.
Cégnév: 77 ING KFT.