GÉPBEÁLLÍTÓ TECHNIKUS

Procter & Gamble - több mint 30 éve Magyarországon.

A Procter&Gamble, a világ legnagyobb fogyasztási cikkekkel foglalkozó amerikai multinacionális nagyvállalata. Márkáink 185 éve a legmagasabb minőségetkiváló teljesítményt és értéket képviselnek, éllovasai az innovációnak, és különlegessé teszik a mindennapokat. (Ariel®, Lenor®, Gillette®, Oral-B®, Blend-a-med®, Braun®, Head & Shoulders®, Pantene®, Old Spice®, Pampers®, Ambi pur®, Jar® ,Always®, Tampax®, Naturella®.)

FELADATOK:

  • Automatizált és félautomatizált gyártósoraink folyamatos működésének és hatékonyságának biztosítása,
  • A gyártás során felmerülő mechanikus hibák feltárása, elhárítása és dokumentálása,
  • Tervezett átállásokkarbantartások elvégzésegépegységek cseréje és alapanyag ellátásban való közreműködés, gyártósori környezet tisztán tartása
  • Napi szintű kapcsolattartás a közvetlen kollégákkal és a társosztályokkal
  • Műszakban történő események nyomonkövetése, dokumentálása

TÉGED keresünk, ha:

  • 2/3/4 műszakrendet tudod vállalni.
  • Min. középfokú iskolai végzettséggel, jó műszaki készségekkel rendelkezel
  • Előny: Géplakatos / Gépi forgácsoló / Ipari gépész / Műszerész / Autószerelő / Gépgyártástechnológia/ Automatizálási technikus vagy műszaki ismeret, tapasztalat gyári környezetben
  • legalább alapszinten használod az Office programokat (Microsoft Excel, Word),
  • fontos számodra a munkavédelem és a minőségbiztosítási szabályok
  • nyitott vagy a tanulásra, jó a kommunikációs és problémamegoldó készséged

AJÁNLATUNK:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, saját állományban az első naptól,
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kiemelt Cafetéria13. havi munkabér, 60% emelt műszakpótlék
  • Munkába járás támogatása netto 42 Ft/km saját gépjármű esetén vagy műszakrendekhez igazított ingyenes vállalati buszjáratok
  • Apasági célú fizetett távollét
  • Karácsonyi csomag, kedvezményes étkezési, P&G termék vásárlási lehetőség gyárunk területén
  • Élet- és balesetbiztosítás, táppénzkiegészítés
  • Céges részvényprogram, önkéntes nyugdíjpénztár
  • Biztoshosszútávú karrierlehetőség
  • Inspiráló munkakörnyezet, kiemelkedő teljesítmény esetén előre lépési lehetőség
  • Folyamatos egészségügyi ellátás, munkavállalói támogató program
  • Széleskörű képzési és fejlődési tréningprogramok

Egyéb információk:

A P&G számára dolgozói és márkái jelentik sikerének titkát, illetve az a kultúra, amelyet alapértékeink határoznak meg. A vezetői képesség, tulajdonosi szemlélet, tisztesség, győzni akarás és a bizalom különös szerepet játszanak mindennapjainkban. Ezt az értékrendet keressük leendő kollégáinkban. Olyan munkahelyet teremtünk, ahol az emberek szeretnek dolgozni, büszkék a munkájukra és a munkahelyükre.

Minden dolgozónk kezdő ún. belépési szinten kezd és azoknak a kollégáknak, akik bizonyítják az üzemeltetési, a karbantartási és a vezetői készségeinek fejlődését, előrelépési lehetőséget tudunk biztosítani. Továbbá akár több területen is kiterjesztheted ismereteidet, mint példálul mechanika, elektronika, minőségbiztosítás, raktározás, valamint egyéb szakterületek.

A P&G-nél hiszünk az esélyegyelőségben és a sokszínűségben. Nem részesítünk megkülönböztetett bánásmódban senkit faj, vallás, származás, nemi identitás, szexuális irányultság, kor, családi állapot vagy rokkantsági státusz alapján.

Cégnév: Procter&Gamble/Hyginett Kft. Gyöngyös