Multi Alarm Zrt.
Csatlakozz hozzánk, ha szeretnél egy 100%-ban magyar tulajdonú, 32 éve folyamatosan fejlődő és bővülő piacvezető cég karbantartó csapatához tartozni!

Főbb feladatok, munkák

  • Gyengeáramú rendszerek karbantartása, javítása ügyfeleinknél
  • Dokumentációs feladatok elvégzése
  • Ügyfelekkel történő szakmai kommunikáció

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil, 32 éve folyamatosan fejlődő és bővülő, 100 %-ban
  • magyar tulajdonú piacvezető cégnél
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Egészségbiztosítás
  • Cafeteria (SZÉP kártyás utalás)
  • Szakmai betanítás és rendszeres képzések
  • Céges gépjármű, céges telefon, laptop és a munkavégzéshez szükséges szerszámok biztosítása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Középfokú villamosipari, elektronikai vagy informatikai végzettséggel rendelkezel
  • Elektronikai alapismereteidet a gyakorlatban is használtad
  • „B” kategóriás jogosítványod és vezetési gyakorlatod is van

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Szakmai tapasztalatod
  • Elektronikus vagyonvédelmi rendszerszerelői igazolványod
  • Gyengeáramú rendszerek telepítésében szerzett tapasztalatod

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Karbantartó

Ha felkeltettük érdeklődésedet, kattints a "Jelentkezem" gombra és csatold a szakmai önéletrajzodat.
Cégnév: Multi Alarm Zrt.