Feladatok

Betanított gépkezelő és csomagoló operátor munkakörbe keresünk munkatársakat Budapest XXII. kerületében működő, dinamikusan fejlődő és stabil hátterű gyártó partnerünk számára, kétműszakos munkarendbe.

Elvárások

  • fizikai terhelhetőség (közepesen nehéz fizikai munka!),
  • gyári közegben szerzett tapasztalat,
  • pontosságra, precizitásra való törekvés,
  • kétműszakos munkarend vállalása (délelőtt és délután)
  • középfokú (nem szakirányú szakmunkásbizonyítvány) végzettség.

Előnyt jelent

  • hasonló munkakörben szerzett gyári tapasztalat
  • gépkezelői jogosítvány 3312-es és/vagy 3313-as gyalogkíséretű targoncavezető gépcsoport bejegyzéssel.

Amit kínálunk

  • versenyképes órabér
  • cafeteria, mozgóbér
  • szabad hétvége
  • hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
  • stabil munkáltatói háttér

Havi béren felüli juttatások:

  • bónusz

Jelentkezni önéletrajzzal lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A jelentkezés elküldésével Ön tudomásul veszi, hogy a Társaság a mindenkori adatvédelmi jogszabályoknak megfelelően Önnel kapcsolatban adatkezelést végez és egyúttal hozzájárul a megadott személyes adatainak Társaság által történő megismeréséhez és kezeléséhez.