Karrier Hungária Kft.

Belső értékesítő munkatárs (KH_103226)

Várjuk jelentkezésed, ha közel áll hozzád a prémium és niche parfümök, illatszerek, designer és kozmetikai márkák, dekorkozmetikai termékek világa. Részese lehetsz a magyar cég piaci terjeszkedésének és a forgalmazott márkák bővítésének.

Feladatok:

  • Meglévő partnerekkel kapcsolattartás, partnerkapcsolatok ápolása
  • Termékkör értékesítése a partnerek felé
  • Vevői árajánlatok, megrendelések, reklamációk és szerződések kezelése
  • Forgalom és rendelések folyamatos nyomon követése
  • Riportálás az értékesítési vezető felé
  • Szoros együttműködés a beszerzéssel
  • Számlázás
  • Egyéb, napi szintű adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett min. 3 év tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Kereskedelmi gyakorlat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office használat
  • Tapasztalat árajánlat készítésben
  • Értékesítési szemlélet

Előnyt jelent:

  • Kereskedelmi tapasztalat szépségipari területen

Amit ajánlunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Otthoni munkavégzés (heti 1-2 nap)

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: WABERER S INTERNATIONAL NYRT