Feladatok

  • Gépjárművek mechanikai javítása, karbantartási feladatok ellátása, garanciális és visszahívási kampányokkal kapcsolatos javítási munkák ellátása
  • Gépjármű diagnosztikai feladatok ellátása
  • Hatósági előírások alapján elvégzi az időszakos ellenőrzéseket és szükséges javításokat, alkatrész cseréket
  • Gépjárművek műszaki vizsgára történő felkészítése
  • Gumiszereléssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Munkalap és garanciális munkalapok szerelő által szükséges adminisztrációja
  • Szükséges alkatrészek megrendelése saját raktárból
  • Munkaterület és munkaeszközök szakszerű használata, rendben tartása, kézi szerszámok karbantartása
  • Részvétel szakmai oktatásokon

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség, technikusi végzettség előnyt jelent
  • 2-3 év azonos pozícióban szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, autódiagnosztikai szoftverek ismerete
  • Hatékony és magas minőségű, felelősségteljes munkavégzés
  • Gépjármű vezetői engedély (B kategória)

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiszámítható hétköznapi munkavégzés (hétfőtől – péntekig 8:00-17:00 között)
  • Modern, biztonságos, igényes munkakörnyezet
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Szakmai fejlődés, széleskörű tapasztalat megszerzése, önálló munkavégzési lehetőség

Céginformáció

Budapesti Opel és Kia Márkakereskedés keres autószerelőt.

Igényes, új munkahelyet keresel, ahol szakmai fejlődésed is biztosított? Kia és Opel márkaszervizünkbe keresünk autószerelő munkatársat. Feladatok: garanciális és garancián túli gépkocsik javítása, időszakos szervizek elvégzése, műszaki vizsgára felkészítése. Márkafüggetlen szervizként is működünk, így széles körű tudásra tehetsz szert nálunk, Szakmai, gyári képzésekkel támogatjuk fejlődésedet, új ismeretek megszerzését.

Cégnév: Wallis Kerepesi Kft.