Feladatok

  • építőipari munkagépek, személy-tehergépjárművek, pótkocsik karbantartása, javítása, átvizsgálása
  • időszakos szervizek elvégzése
  • munkaterületek rendkívüli hiba elhárítása
  • esetenként felmerülő helyszíni javítások, műszaki mentések
  • javítások dokumentálása
  • gépjárművek, gépek műszaki vizsgára felkészítése

Elvárások

  • szakirányú, autószerelői végzettség
  • gyakorlat

Előnyt jelent

  • C kat jogosítvány, gépkezelői jogosítvány
  • mezőgazdasági gépszerelő

Amit kínálunk

  • munkaruha
  • céges autó/munkába járás támogatása
  • mozgóbér
  • céges telefon
  • biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • határozatlan idejű, alkalmazotti jogviszony, teljes munkaidőre

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Tatai székhelyű útépítő cég (Széles Út Kft) szakirányú, autószerelői végzettséggel munkatársat keres építőipari munkagépek, teher – személygépjárművek szervizelésére, karbantartására, javítására.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk szakmai önéletrajzát, amelyet a „Jelentkezem” gombra való kattintással juttathat el hozzánk.

Cégnév: SZÉLES ÚT Kft.