Asszisztens, szakasszisztens XII., XX. kerület

Pest megye

Feladatok

  • orvosi adminisztrációs feladatok elvégzése
  • nőgyógyászati vizsgálóban való asszisztálás
  • pácienstájékoztatás, fogadás és irányítás

Elvárások

  • szakirányú egészségügyi végzettség
  • aktív egészségügyi gyakorlat
  • érvényes működési engedély
  • vérvételben, injekciózásban való jártasság
  • MS Office és medikai rendszerek felhasználói szintű ismerete
  • megbízható, pontos munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség
  • kedves, mosolygós személyiség
  • empatikus szemlélet

Előnyt jelent

  • nőgyógyászat területén szerzett tapasztalat
  • e-MedSol rendszer ismerete
  • aneszteziológiai vagy műtős/műtéti szakasszisztens végzettség

Amit kínálunk

  • Mt. szerinti szerződés
  • egy műszakos, nappali munkavégzés
  • igényes munkakörnyezet
  • segítő csapatmunka
  • stabil munkáltatói háttér
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatások (pl.: SZÉP kártya, munkába járás támogatása)

Frissen végzett szakdolgozók és agilis friss nyugdíjasok jelentkezését is szívesen fogadjuk!

Amennyiben a meghirdetett pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a jelentkezem gombra kattintva.

Cégnév: DUNAMENTI REK Kft.