Asszisztens - Értékesítési titkárság területére

Feladatok, amik rám várnak

  • értékesítési vezetők és az értékesítési terület munkájának adminisztratív támogatása
  • regionális értékesítési vezetőkkel üzletekkel és társosztályokkal való kapcsolattartás
  • üzletnyitások támogatása, nyitási szórólappal kapcsolatos egyeztetés a társosztályokkal, nyitótermékek koordinálása
  • kimutatások készítése
  • számlák és megrendelések kezelése SAP ARIBA rendszerben

Amit magammal hozok

  • felsőfokú végzettség
  • középszintű aktív német és angol nyelvtudás
  • adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • haladó szintű MS-Office ismeretek
  • pontosság, megbízhatóság
  • terhelhetőség, önálló munkavégzésre képesség
  • jó csapatjátékos vagyok

Ami meggyőz

  • átlagon felüli jövedelem
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • kellemes munkakörnyezet, modern eszközpark
  • dinamikus csapat
  • Jubileumi juttatás

Munkavégzés helye

2051 Biatorbágy, Mészárosok útja 2.

A munka kezdete

azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Online jelentkezés

Kérjük, használd az online jelentkezési felületet és küldd el fényképes önéletrajzod és motivációs leveled!

Az ALDI-nál a legmagasabb vásárlói elégedettséget mindig szem előtt tartjuk. Több mint 4.200 munkatársunk dolgozik nap mint nap a kimagasló vásárlói élmény megteremtésén. Csatlakozz hozzánk és kezdd meg ALDI-s karriered üzleteink egyikében, biatorbágyi raktárunkban, központunkban, budapesti vagy pécsi szolgáltatóközpontunk egyikében. Tedd meg az első lépést és csatlakozz sikeres csapatunkhoz.

Cégnév: ALDI MAGYARORSZÁG ÉLELMISZER BT.