Feladatok

  • a vállalat értékesítésének támogatása
  • a teljes értékesítési folyamat nyomon követése
  • árajánlatok készítése előzetes egyeztetések alapján, a megrendelések visszaigazolása
  • folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel
  • vevői elégedettség növelése
  • éves üzleti terv megvalósítása
  • a munkakörhöz kapcsolódó adatrögzítés SAP rendszerben
  • piackutatás és piacfigyelés, az információk továbbítása
  • pénzügyi teljesítések figyelése, hitelbiztosítási kérelmek és késedelmes fizetések kezelése
  • reklamáció kezelése

Elvárások

  • középiskolai végzettség/érettségi
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • jó kommunikációs készség
  • jó szervező, koordináló és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • SAP ismerete
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Nemzetközi hátterű, acélipari termékeket forgalmazó cég értékesítési asszisztens kollégát keres

Cégnév: ARCELORMITTAL DISTRIBUTION HUNGARY KFT.