Feladatok

  • Dialízis kezelésre szoruló betegek útmutatók szerinti ellátása
  • Kezelésekhez kapcsolódó dokumentációs teendők elvégzése

Elvárások

  • Általános ápoló 5, ápoló OKJ 54 vagy OKJ 55, felnőtt szakápolói, vagy ezzel megegyező szintű szakképzettség
  • Egészségügyi végzettségű pályakezdőket is várunk

Amit kínálunk

  • Kiemelt szintű bérezés
  • Cafeteria
  • Teljesítményalapú bónusz
  • Dialízis ismeretek oktatása, továbbképzéseken való részvétel lehetősége
  • Szükséges munkaeszközök, munkaruha, papucs, védőfelszerelés biztosítása
  • Munkábajárás támogatása
  • Nincs éjszakázás és vasárnapi munkavégzés

Munkavégzés helye: TritonLife Dialízis Központ Kecskemét (6000 Kecskemét, Nyíri út 38.)

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: TritonLife Dialízis Center Kft.