Feladatok

Legfőbb feladata szakmailag magas szintű egészségügyi ellátás biztosítása, valamint a gondozási tevékenységek szervezése a vezetése alatt álló intézményben.
  • Ezen belül szervezi, irányítja és felügyeli az részlegvezető ápolók és a gondozók munkáját, gondoskodik a csoport munkabeosztásának elkészítéséről.
  •  Kapcsolatot tart az ellátást igénybe vevőkkel, hozzátartozókkal, az intézménnyel szerződéses jogviszonyban álló szakorvosokkal, egészségügyi intézményekkel, gyógyszereket és gyógyászati segédeszközöket beszállítókkal.
  • Összehangolja és ellenőrzi az ápolási-gondozási osztályok munkáját.

Elvárások

  • Diplomás ápoló, okleveles egyetemi ápoló, okleveles ápoló, intézetvezető, mentőtiszt végzettségek valamelyike
  • Vezetői gyakorlat min. 2 év
  • Szakmai gyakorlat min. 5 év
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek

Előnyt jelent

  • Az idősellátás területén szerzett tapasztalat.
  • Erős, magabiztos vezetői készség, képesség, vezetői kvalitások megléte.
  • Nagyobb létszámú részlegek vezetésében szerzett gyakorlat
  • A pályázat elbírálását követően azonnali-rövid időn belüli munkába állás.
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaviszony, 3 hónap próbaidővel
  • Bérezés megegyezés szerint
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Utazási költségtérítés
  • Általános munkarend (Hétfőtől-Pétekig)
  • Munkaruha
  • Szolgálati telefon, laptop
  • Stabil munkahelyi háttér

Céginformáció

A Centomilla Nonprofit Kft 18 éve van jelen a térség idősellátásában. Három intézményünkben 240 idős ember ellátásáról gondoskodunk. A legnagyobb, 160 főt ellátó máriagyűdi intézményünkbe keressük kollegánkat, vezető ápoló munkakörbe.

  • Elektronikus formában az alábbi dokumentumok megküldésével.
  • Részletes szakmai önéletrajz, motivációs levél, amely tartalmazza az adott munkakörre vonatkozó vezetői elképzeléseket.
  • Iskolai végzettséget igazoló dokumentumok másolatát.
  • A bérezésre vonatkozó igényt.
Cégnév: CENTOMILLA Nonprofit Kft.