A MÁV Szolgáltató Központ Zrt a MÁV-csoport vállalatainak nyújt hulladékértékesítés, újrahasznosítás szolgáltatást.

Szeretnél egy nagyvállalati környezetben dolgozni? Esetleg gyakorlattal is rendelkezel? Ha igen, akkor várjuk jelentkezésed!

Amennyiben ezt az állást a MÁV-csoport egyik munkavállalója javasolta számodra, jelentkezésedkor válaszd ki a Munkavállalói ajánlási program pontot és töltsd ki az ajánló adatait

Új munkatársunk feladatai lesznek
- vasúti kocsik bontása, darabolása
- gépek és berendezések üzembe helyezése és TMK feladatok elvégzése
- hibaelhárítás
- minősítéshez kötött hegesztési varratok készítése
- ív- és lánghegesztési munkák végzése
- felületek kezelése, varratok köszörülése

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
- szakirányú középfokú állami iskolai végzettség
- hegesztő szakképesítés vagy vasipari szakmai végzettség és hegesztő tanfolyami végzettség
- munkavédelmi és tűzvédelmi ismeretek
- gépek és berendezések javításához szükséges elméleti ismeretek és gyakorlati tapasztalatok
- legalább 6 hónap szakmai tapasztalat

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
- szabálykövető, fegyelmezett munkavégzés
- pontosság
- precizitás

Amit ajánlunk
- barátságos csapat, támogató munkahelyi légkör
- bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
- bruttó 6.016,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén
- vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
- vállalati országbérlet kedvezményes vásárlása munkavállalóink részére

Munkavégzés helye
Sátoraljaújhely

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

2024-02-25

Vállalati bemutatkozó
Jobban megismernéd társaságunkat és kíváncsi vagy, mire számíthatsz a kiválasztási folyamat során, vagy melyik szervezetbe várunk Téged? Kattints ide és pillants bele feladatainkba, mindennapjainkba!

Cégnév: MÁV Szolgáltató Központ Zrt.