Feladatok

  • Budapesti partnercégeinkhez irodaházakba keresünk helyettesítő recepcióst hétköznapi munkavégzésre napi 8 órában. A helyettesítés (előzetes betanítás után) előre egyeztetett napokon történik, kivételes esetekben akár 1 munkanapos értesítési határidővel.
  • A helyettesítés nélküli napokon a Váci úti központi irodánkban asszisztensi feladatok ellátása (scannelés, iratrendezés)

Elvárások

  • Aktív szóbeli- és írásbeli angol nyelvtudás
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Proaktivitás
  • Rugalmasság

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kellemes munkakörnyezet
  • Könnyen megközelíthető
  • Szabad hétvégék
  • Jogtisztán bejelentett, versenyképes fizetés.

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

4 kontinensen és mintegy 20 országban jelen lévő létesítményüzemeltetéssel foglalkozó vállalat vagyunk. Magyarországon 2008 óta folytatjuk tevékenységünket.
Keressük teljes munkaidőbe azt a kedves, precíz kollégát, aki recepciós helyettesítőként és irodai asszisztensként tudná erősíteni a csapatunkat.

Jelentkezni a hirdetés alatt fényképes önéletrajz csatolásával lehet.
Cégnév: Atalian Global Services Zrt.