Balsai Ügyvédi Iroda

alkalmazott ügyvéd

Balsai Ügyvédi Iroda Budapest II. kerületének frekventált területén elhelyezkedő, polgári jogi, gazdasági jogi, munkajogi, adatvédelmi, büntetőjogi területen tevékenykedő ügyvédi iroda, teljes munkaidős munkavégzéssel alkalmazott ügyvédet keres az alábbiak szerint:

Feladatok:

  • jogi képviselet ellátása peres és nemperes eljárásokban
  • szerződések, beadványok előkészítése, szerkesztése, véleményezése
  • bírósági tárgyalásokon való részvétel
  • jogi kutatómunka, feljegyzések, összefoglalók készítése
  • ügyfelekkel, bíróságokkal, egyéb hatóságokkal történő kapcsolattartás
  • az irodavezető ügyvéd munkájának teljeskörű támogatása

Elvárások:

  • jogi szakvizsga
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • kiemelkedő precizitás
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban is
  • megbízhatóság
  • lojalitás az iroda megbízói felé
  • terhelhetőség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Word, Microsoft Excel)
  • elektronikus kapcsolattartási felületek (ÁNYK, e-papír) és e-szignó magabiztos kezelése
  • HVG-ORAC jogkódex magabiztos kezelése
  • angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • ügyvédi irodánál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • széleskörű tapasztalatszerzés, változatos ügyvédi feladatok
  • önálló, felelősségteljes munkakör

Fizetés: megegyezés szerint

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Ügyvédjelölt
  • Ügyvéd

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest II. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Balsai Ügyvédi Iroda