Feladatok

  • képviselet peres, nemperes eljárásokban
  • ügyfelekkel és hatóságokkal való kapcsolattartás
  • hivatalos levelek, bírósági beadványok, szerződések, valamint egyéb okiratok szerkesztése

Elvárások

  • megbízhatóság, precizitás
  • önálló munkavégzés, az iroda működésében való aktív részvétel
  • angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • elhivatottság az ügyvédi hivatás irányába
  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Előnyt jelent

  • gazdasági jog, bankjog ismerete

Amit kínálunk

  • változatos, érdemi munkavégzés
  • könnyed, fiatalos, barátságos hangulat
  • azonnali munkakezdés
  • hosszútávú együttműködés

Céginformáció

Elsősorban polgári jogi ügyekkel foglalkozó, belvárosi ügyvédi irodánk fiatalos, dinamikus csapatába, azonnali kezdéssel, alkalmazott ügyvéd Kollégát keres, azonban a megbízási jogviszonytól sem zárkózunk el.

A "Jelentkezem" gombra kattintást követően kérem csatolja fényképes önéletrajzát.
Cégnév: Vörös József Ügyvédi Iroda