Kőműves állások

- 28 állás - összegyűjtöttük a nagy állásoldalak összes találatát
mai
mai

Álmai állásához magabiztos nyelvtudásra van szükség? A siker garantált, ha itt tanul nyelvet. Megnézem »

  Keresett pozíciók
Kőműves
HOL?
  Távolság:
km-en belül

KULCSSZAVAK (tartalmazza)
Új keresés

A kőműves építőipari munkát végző munkás. Fontosabb feladatai közé tartozik, hogy különböző köveket, téglákat megmunkálva falakat húzzon fel. Állást kőművesként könnyű találni az Állásportál.hu-n.

A kőműves munka feladatai:
- falak felhúzás téglából, természetes kövelből, betonból vagy egyéb készítményekből
- épület alapjának elkészítése
- boltozatok falazása
- rábízott munka befejezése időre
- vakoló munka elvégzése
- szerszámok rendben tartása
- útépítési feladatok, térkövezés
- épületek és épületrészek nedvesség elleni szigetelése
- falazat javítási munkálatainak lebonyolítása, át- és kiépítése

Elvárások
A kőműves munka elvárásai közé tartozik a szakirányú végzettség megszerzése, bár esetenként a nyolc osztályos képzettség is elég. Gyakran várnak el szakmai tapasztalatot a jelentkezőktől a munkaadók. Fontos, hogy a kőműves munkát végző személy képes legyen precíz munkavégzésre és az esetleges problémákat meg tudja oldani. Általában elvárás, hogy önállóan tudjon munkát végezni a kőműves. Megesik, hogy elvárás a B kategóriás jogosítvány is. Nyelvtudás általában nem szükséges, de angol vagy német nyelv ismerete előnyt jelent sok esetben.

Munkarend
A munkavégzés általában egy műszakban zajlik

Juttatások
Gyakran megesik, hogy a munkaadók biztosítják a munkavállalót szakmai fejlődési, előrelépési lehetőségekkel. Néhány esetben cafetréitát is ajánlanak a munkaadók a kőműves munkát végző személynek, biztosítás és munkaruha mellett. A szerszámokat és szükséges eszközöket is általában a munkaadó adja. Betanítást is gyakran ajánlanak a munkahelyen. Megesik, hogy szálláshelyet is biztosít a munkaadó. A munkába járást is támogatják.