Alapanyag-, és gyümölcslégyártási technikus

MUNKATÁRSAT KERESÜNK

Gondolkoztál már hogyan készülnek a Rauch gyümölcslevei? Érdekel a gyümölcsfeldolgozás és gyümölcslégyártás folyamata? Szívesen megismernéd a kapcsolódó folyamatainkat és a berendezések működését is? Várunk Téged, ha még nincs gyakorlatod és lenne kedved elsajátítani az iparág kulcsfontosságú berendezéseinek működését, de ha már van tapasztalatod a területen, nálunk akkor is megtalálod a fejlődési lehetőséget.

RÓLUNK:

Az 1919-ben alapított kis présüzemből innovatív globális vállalattá fejlődtünk, de továbbra is osztrák családi vállalkozásként működünk, immár a negyedik generáció óta. Elkötelezett csapatunknak, a vállalkozói, újító szemléletünknek és a kiemelkedő minőségre való törekvésünknek köszönhetően mára a világ egyik vezető gyümölcslé és üdítőital gyártójává váltunk.

MILYEN FELADATOKRA SZÁMÍTHATSZ?

  • Feldolgozott gyümölcsből tárolásra alkalmas gyümölcslé alapanyag előállítása, az alapanyagok be-, és kitárolása, kezelése, illetve a termékek előkészítése töltéshez a receptúra szerinti alapanyagokból,
  • A folyamathoz és a technológiához kapcsolódó ipari berendezések kezelése,
  • A termékek minőségi ellenőrzése,
  • A kapcsolódó napi karbantartási, és tisztítási feladatok elvégzése,
  • Dokumentációs feladatok ellátása.

ELŐNYKÉNT ÉRTÉKELJÜK, HA

  • érettségit, vagy technikusi, élelmiszeripari végzettséget szereztél,
  • van hasonló termelési területen szerzett tapasztalatod,
  • könnyűgépkezelői OKJ-s végzettséged (gyalogkíséretű targonca) van,
  • esetleg dolgoztál már valamilyen vállalatirányítási rendszerben (pl. SAP), vagy készletkezelő programban.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, és szívesen csatlakoznál hozzánk, az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva tudod eljuttatni hozzánk a pályázatodat.

TÉGED KERESÜNK, HA

  • legalább középfokú (szakiskola) végzettséggel, és
  • jó műszaki és problémamegoldó készséggel rendelkezel,
  • szívesen végzed önállóan felelősségteljes feladataidat.

MIÉRT ÉRDEMES CSATLAKOZNOD HOZZÁNK?

  • A béren kívül havi bónusz, a törvényi szabályozást meghaladó pótlékok, cafetéria, egészségbiztosítás, munkába járási támogatás és teljesítménytől függő éves bónusz vár.
  • Nálunk valós szakmai fejlődésre számíthatsz akkor is, ha már van tapasztalatod a területen, de várunk Téged, ha még nincs tapasztalatod, de lenne kedved elsajátítani az iparág kulcsfontosságú berendezéseinek működését.
  • A kiszámíthatóság és a stabilitás az egyik legfontosabb alapértékünk.
Cégnév: Rauch Hungária Kft.