Feladatok

  • Az alállomás működésének biztosítása, helyszíni felügyelet ellátása;
  • Alállomás üzemeltetése, üzemi napló vezetése;
  • Alállomás állapot ellenőrző bejárások, mérések elvégzése;
  • Eredmények dokumentálása;
  • Megelőző karbantartás, felmerülő hibák javítása;
  • Szükség esetén feszültségmentesítés végrehajtása, üzemzavar behatárolása, okainak felismerése;
  • Automatikák jelzéseinek leolvasása, értelmezése;
  • Feladatok kezelése és dokumentálása a vállalatirányítási rendszerben;
  • Együttműködés a társosztályokkal és a külső vállalkozókkal.

Elvárások

  • Alállomás kezelői képesítés és legalább 2 éves gyakorlati tapasztalat;
  • Villanyszerelő és/vagy villamosipari szakközépiskolai végzettség;
  • Biztonságos, alapos, precíz és felelősségteljes munkavégzés;
  • Elektromos karbantartási, és építési helyszínen szerzett erős szakmai tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.

Amit kínálunk

  • Teljesen bejelentett 8 órás munkavégzés;
  • Kiemelt bérezés, kiemelkedő teljesítmény esetén béren felüli juttatás;
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök;
  • Izgalmas, változatos, kihívásokkal teli projektben való részvétel;
  • Továbbképzések;
  • Utazástámogatás;
  • Kiterjesztett egészségbiztosítási csomag;
  • AYCM;
  • Kulcspatikával kötött “Aranykártya” program;
  • Évi több csapatépítő rendezvény (CSR, karácsonyi vacsora, kenuzás stb.)

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Társaságunk fő tevékenysége az erős- és gyengeáramú, valamint épületautomatika generálkivitelezés. Nem csak Budapesten, de az egész ország területén letesszük névjegyünket, úgymint sportlétesítmények elektromos generálkivitelezése, sportvilágítása, továbbá műemlék épületek elektromos rekonstrukciója, díszvilágítása, de büszkék vagyunk ipari létesítmények, csarnokok teljes körű elektromos kivitelezésére is.

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el önéletrajzát bérigénye megjelölésével.

Cégnév: WHB Elektro Kft.