Mezőgazdasági gépkereskedelemmel foglalkozó cég keresi új kollégáját.

Hosszútávú, stabil. biztonságot nyújtó munkahely.

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

Feladatok:

Irodai asszisztencia:
• Iroda működésének támogatása, megrendelések kezelése, rögzítése, feldolgozása
• Telefonok fogadása, általános adminisztráció végzése, dokumentációkezelés
• Könyvelők adminisztratív támogatása, számlázási feladatok ellátása (számlák összegyűjtése, rendezése, átadása, stb.)
• Kereskedelmi tevékenységek támogatása, árajánlatok készítése

Logisztikai asszisztencia:
• Bevételezés nyilvántartása
• Eszköznyilvántartások kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Excel, word és levelező rendszer felhasználói szintű ismerete
  • Jó adminisztrációs képesség
  • Segítőkészség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Megbízható, pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Műszaki beállítottság
  • Pénzügyi, könyvelői ismeretek
  • Idegen nyelv ismerete /angol, német/

Munkavégzés helye: 7020 Dunaföldvár

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a [email protected] e-mail címre.

Cégnév: Bátor Agrotrade Kft
Kapcsolattartó: Bátor Zsolt