Munkatársat keresünk

Adminisztrátor

A Darius Music exkluzív vonós-hangszerüzletbe (Budapest, 6. kerület) keresünk biztos angol tudással rendelkező, jól kommunikáló, felhasználói szinten számítógépet kezelő (pl. Excel, webáruház kezelése), jó fellépésű és jó megjelenésű munkatársnőt vagy munkatársat. Teljes vagy rész munkaidőben, az elvárt képességekhez illő fizetéssel. Távmunkára nincs lehetőség.

Feladatok

  • személyi asszisztensi feladatok
  • vásárlóink kiszolgálása
  • üzleti adminisztráció
  • webáruház kezelés
  • social media kezelése
  • excel, world felhasználói ismerete

Elvárások

  • megbízhatóság
  • proaktivitás
  • munkatapasztalat min. 4-5 év
  • alkalmazkodó képesség
  • angol nyelvismeret
  • hosszú távú együttműködés

Tevékenységek

Az üzletvitelt bonyolító, változatos munkakört ellátni képes asszisztens jelentkezését várjuk jól működő csapatunkba. Leendő munkatársunk képessége és felkészültsége ismeretében az üzleti asszisztensi és adminisztrációs feladatokat látja el, intézi az ügyfélkörünkkel és külföldi partnereinkkel való kapcsolattartást. Üzleti készletek, hangszerek és kiegészítők forgalmazása, webáruházunk kezelése és rendelések bonyolítása, teljes- vagy rész munkaidőben.

Elegáns és exkluzív - a vevők által jól ismert - üzletünk több mint 30 éve működik sikeresen. Tevékenységünk régebbi és újabb vonóshangszerek és tartozékok forgalmazása. Kellemes légkörben dolgozunk, vevőkörünk szerethető!

Ügyfeleink/vásárlóink a klasszikus zene művészei, műkedvelői, tanulók – hazánkból és a világ minden részéről. Vonós hangszeren való játéktudásnak igencsak örülnénk, de nem feltétel.

Elvárásunk, hogy leendő munkatársunk az alapvető zenei ismeretekkel rendelkezzen.

A jelentkezéseket e-mailben, fényképes önéletrajzot mellékelve várjuk. További egyeztetés a személyes találkozást és megbeszélést követően történik.

Kíváncsian várjuk azok jelentkezését, akik különleges üzletünkben szeretnének dolgozni velünk!

Üzletünkről továbbá az alábbi elérhetőségen is tudnak tájékozódni: Weboldal: www.dariusmusic.hu, www.dariusmusic.eu

Cégnév: Dárius-Musik Kft