Hidria Bausch Kft.

Adminisztrátor

  • A Hidria több, mint 50 éves hagyományokkal büszkélkedhet autóipari és ipari technológiai megoldások előállításával. A jelen piaci helyzetben is stabil beszállítói vagyunk a főként autóiparban tevékenykedő partnereinknek. A gyöngyösi gyáregységünk ezen termékek stancolásával és porszórásával foglalkozik. Irodai környezetbe várjuk új kollégánkat fiatalos kis csapatunkba. Ha szereted az unalmas hétköznapokat monoton feladatokkal, akkor ez NEM a te helyed :) Amennyiben szereted a kihívásokat, ne felejts el rábökni a "Jelentkezem" gombra!

Főbb feladatok, munkák:

  • Szállítólevelek kiállítása, nyilvántartása, szállítások megszervezése, lebonyolítása
  • Az Ügyvezető Igazgató napi munkájának támogatása
  • Megbeszéléseken való részvétel
  • Kapcsolattartás a szlovén kollégákkal
  • Jelenléti ívek, riportok készítése
  • Üzleti vendégek szállásával kapcsolatos ügyintézés
  • Bérszámfejtő kolléganő munkájának támogatása
  • A vállalati kommunikáció közvetítése
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség és minimum 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Office erős felhasználó szintű ismerete
  • Aktív angol nyelvtudás - napi szintű használat
  • Agilis, jó szervező, kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Megbízható személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Saját gépjármű

Amit kínálunk:

Versenyképes bér
Fiatalos, lendületes kollégák
Családias légkör
Dinamikus hétköznapok

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció

Szakmai önéletrajz, bérigény megjelölésével
Cégnév: Hidria Bausch Kft