Feladatok

  • Gépjármű számlák kiállítása, bejövő számlák rögzítése, ezekhez tartozó feladatok kezelése;
  • Statisztikák és riportok készítése, nyilvántartások vezetése;
  • Jó kapcsolat kialakítása és fenntartása a márkával és az értékesítési hálózat partnereivel;
  • Irodai élethez kapcsolódó adminisztratív feladatok napi szintű elvégzése;
  • Aktív részvétel szakmai és céges eseményeken, pl. autós rendezvényeken, konferenciákon;
  • Központi elérhetőségre érkezett megkeresések fogadása, megfelelő osztályra való diszponálása;
  • Aktív kapcsolattartás más társosztályokkal;
  • Eseti jelleggel angol nyelvű levelezés;
  • Partnerek fogadása.

Elvárások

  • Alap szintű angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban is;
  • Felhasználói szintű Excel ismerettel rendelkezel – a mindennapjaidban az FKERES és a Pivot tudásodra szükséged lesz;
  • Tapasztalatod van kapcsolattartásban, és nem okoz gondot, ha vezetőkkel kell kommunikálnod;
  • Precíz vagy, szereted az adminisztratív feladatokat;
  • Motiválnak a kihívások;
  • Élvezed, ha egyszerre több szálon futnak az események.

Előnyt jelent

  • Gépjármű importőrnél szereztél tapasztalatot;
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal;
  • Középszintű angol nyelvtudás.

Munkavégzés helye: 1037 Budapest, Zay utca 24.

Munkaidő: munkanapokon 08:00 – 16:30

Amit kínálunk

  • Sokrétű feladattal találkozhatsz és részese lehetsz egy prosperáló márka mozgalmas mindennapjainak;
  • Lehetőséged lesz szakmai képzéseken és rendezvényeken részt venni;
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalatnál hosszú távú munkalehetőséget kínálunk, folyamatos fejlődési lehetőséggel;
  • Rendezett, modern irodai környezetben dolgozhatsz egy jó hangulatú, dinamikus, segítőkész kollégákból álló csapatban;
  • Dolgozói kedvezményeket vehetsz igénybe, mint pl. autószervizelést, de kedvezményes sportolásra is van lehetőséged;
  • Parkosított telephelyünkön lévő céges éttermünkbe étkezési hozzájárulást biztosítunk.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Az MG Motor Hungary a közel 100 éves autómárka, az MG hazai importőre. A MG márka azt tűzte zászlajára, hogy ahogy annak idején - a sportautókat kihozva a versenypályáról a közutakra – a sportautózást elérhetővé tette szélesebb rétegek számára, most a legfejlettebb autóipari technológiák és az alternatív meghajtás váljon általa elérhetővé a lehető legszélesebb vásárlóközönség számára. Ennek jegyében az innovatív technológiát és korszerű formavilágot ötvözi termékeiben az észszerű árazással, ami a 2019-es európai visszatérése óta gyorsan népszerűvé és elismertté tette a nyugat-európai vásárlók körében.

Az MG Motor Hungary 2022 szeptemberében kezdte meg hivatalosan az MG márkajelzésű gépjárművek értékesítését Magyarországon 24 tagú, országos lefedettséget biztosító kereskedői hálózattal.

Cégnév: Duna Motors Disztribúció Kft.