Feladatok

  • Ügyfélkérdések és -problémák kezelése, ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • Webshop és weboldal-tartalmak kezelése (Magento)
  • Negyedéves jogdíjszámítások elkészítése, számlák kezelése
  • Kapcsolattartás a könyvelőkkel, az olasz kollégákkal (kontroller, HR, jogi osztály), a nyomdával
  • Közbeszerzéses pályázatok lebonyolításának és adminisztrációjának teljes körű intézése,
  • Tesztbeszerzések intézése,
  • Tanfolyamok szervezése,
  • Tesztadaptációkban való részvétel szervezési és adminisztrációs feladatokkal,
  • Egyéb irodai feladatok elvégzése.

Elvárások

  • Minimum 5 év irodavezetői munkatapasztalat,
  • Lelkiismeretesség, pontosság, kitartás, kiemelkedő munkabírás, terhelhetőség,
  • Eredményorientált, teljesítménycentrikus, hatékony munkavégzési attitűd,
  • Magabiztosság, rátermettség,
  • Proaktivitás, jó problémamegoldás, ötletesség,
  • Közép-felsőfokú angol nyelvtudás (főleg írott kommunikáció; nyelvvizsga-bizonyítvány nem szükséges),
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete.

Előnyt jelent

Jelentős előny, ha ön jó teherbírású és feszültségtűrésű, a munkáját tempósan és önmotivált módon tudja végezni, kimondottan precíz, szereti az adatokban való elmélyülést, valamint ha szeret tanulni, és szívesen olvas a tesztekhez kötődő intellektuális témákat, avagy van pszichológiai olvasottsága.

Amit kínálunk

  • Nettó kb. 430.000 (bruttó 650.000) forintos fizetés,
  • A munkavégzés minőségétől függő béremelés,
  • Felelősségteljes és önálló munka,
  • Hosszú távú munkahely,
  • Jó hangulat :-)

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Pszichológiai teszteket forgalmazunk, illetve az azokhoz tartozó teszthasználati képzéseket értékesítjük. A forgalmazásunk jogtiszta keretek között zajlik, és a legnagyobb nemzetközi jogtulajdonosok kognitív, klinikai, személyiség- és fejlődéspszichológiai tesztjeire terjed ki.

A jelentkezés során kérjük csatolja az önéletrajzát, illetve kísérőlevelet is, amennyiben az önéletrajzból nem egyértelmű, miért jelentkezik a pozícióra.
A munkakör szempontjából nem egyértelmű tartalmú önéletrajzok esetében sajnos nem áll módunkban válaszolni a jelentkezésére.

Cégnév: Giunti Psychometrics Hungary Kft.