Feladatok

  • a szálloda recepciójának szakmai felügyelete, irányítása
  • recepciós csapat összetartása, folyamatos képzése
  • vendégek teljes körű tájékoztatása a szállodai szolgáltatásokról
  • a vendégek érkeztetése, regisztrálása és utaztatása, szóbeli kéréseinek, panaszainak kezelése
  • egyéni szobafoglalások kezelésének ellenőrzése (telefonos, e-mail-es érdeklődések megválaszolása)
  • a vendégek számláinak kiállítása, kezelése, fizettetése és ezzel kapcsolatos pénzkezelési és ügyviteli feladatok ellátás
  • garanciás listák figyelése, előlegek rendezése
  • beérkezett foglalások szobára osztása
  • VIP vendégek kezelése, VIP lista ellenőrzése
  • havi zárással kapcsolatos teendők ellátása
  • részleg dolgozóinak munkaidőbeosztása, munkaidő adatok kezelése
  • ügyeletes vezetői feladatok ellátása

Elvárások

Téged keresünk, ha:

  • van legalább 4 éves recepciós munkakörben szerzett tapasztalatod, vezetői tapasztalat előny
  • jól bánsz az emberekkel, tudsz csapatot irányítani, motiválni és összetartani
  • vendégcentrikus és problémamegoldó gondolkodás jellemez
  • munkádban pontos és precíz vagy
  • tudsz 8 órán keresztül mosolyogni és türelmes vagy
  • nyitott és kíváncsi személyiség vagy
  • határozott fellépéssel rendelkezel
  • szeretsz csapatban dolgozni, ám önállóan is megállod a helyed
  • magabiztos német nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban egyaránt (angol nyelvtudás előny)
  • elkötelezett vagy a fejlődés iránt, valamint szeretnéd ötleteiddel emelni a Gotthard Hotel szolgáltatásainak a minőségét

Előnyt jelent

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Vezetői gyakorlat

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes fizetés és egyéb vállalati juttatás (pl.: szervízdíj, prémium, bónusz)
  • céges laptop, mobiltelefon
  • Útiköltség támogatás
  • Napi egyszeri ingyenes meleg étkezés
  • Lendületes és szakmailag is támogató vezetői csapat
  • Igény esetén térítésmentes szállodai elhelyezés
  • Kedvezményes üdülési lehetőség a szállodaláncon belül; szerte Magyarországon és Ausztriában
  • Képzési, fejlődési lehetőség a szállodában, illetve a szállodaláncon belül is

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Az Accent Hotels Magyarország egyik legszínesebb és legdinamikusabban fejlődő szállodalánca. Mi az Accent Hotels-nél azért dolgozunk, hogy vendégeink mindig elégedetten távozzanak és visszatérjenek hozzánk. Legfőbb erősségünk a sok éves szakmai tapasztalat és egyedi tudás kombinációja, amivel kollégáink rendelkeznek. Tudásuk által minden fontos szakterületen naprakész háttértámogatást és a folyamatos szakmai fejlődés lehetőségét biztosítjuk.

A 148 szobás Gotthard Therme Hotel & Conference a legnyugatibb magyar városban, a magyar-osztrák-szlovén határok találkozásánál, a Rába és a Lapincs folyók összefolyásánál, Szentgotthárdon, az Őrség kapujában található. A szálloda minden tekintetben hordozza az autentikus őrségi jegyeket, melyeket a mai trendekkel ötvözünk. Büszkék vagyunk arra, hogy szállodánk vonzerejét ez a kettőség határozza meg, örömmel ápoljuk az őrségi hagyományokat, ugyanakkor szívesen alkalmazzuk a legmodernebb technológiákat, valljuk, hogy akkor él tovább a hagyomány, ha azt modern formába öntjük.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!

Cégnév: GRAL EUROPE KFT.