Építőipari vállalkozás debreceni központtal, ügyvezető igazgató munkájához kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzésére közép vagy felsőfokú végzettséggel rendelkező, megbízható, önálló, munkájára precíz munkatársat keres.

Főbb feladatok

  • Önálló, precíz adminisztratív ügyintézés
  • Napi operatív feladatok ellátása
  • Cég e-mail forgalmának kezelése
  • Jegyzőkönyvek vezetése
  • Üzleti megbeszélések szervezése, ügyvezető időbeosztásának figyelemmel kísérése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Iroda fenntartásához szükséges napi teendők elvégzése ,eszközök beszerzése.

Elvárások

  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • MS Office magabiztos ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó szervező képesség
  • Többéves szakmai tapasztalat titkársági területen.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • 40 órás munkahét

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet e-mail címen!

Cégnév: Therma Poolsystem Kft.