A GSV Kereskedelmi Kft. – Gulyás Tüzép

Adatrögzítőt

keres.

Feladatok:

  • Adatrögzítés
  • Beérkező számlák rögzítése, ellenőrzése
  • Napi adminisztratív feladatok ellátása
  • iratrendezés, iktatás, lefűzés, archiválás
  • problémakezelés és beérkező reklamációs ügyek kezelése
  • gyors és pontos adatbeviteli képesség
  • hivatalos dokumentumok karbantartása

Elvárások:

  • haladó szintű számítógépes ismeret (Microsoft Office : Word, Excel)
  • középfokú végzettség

Előnyök:

  • Controller végzettség
  • 1-2 éves tapasztalat irodai adminisztrációs munkakörben

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil háttér
  • Versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részünkre fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: GSV KFT