Mind-Diák Szövetkezet

Partnerünk debreceni központja a világon egyedülálló módon egyesíti az egyetemi szintű pilótaképzést és a speciális egészségügyi igényeket kiszolgáló laboratóriumi kutatás és kisszériás gyógyszergyártás funkcióit.

Adatrögzítő

Feladatok

  • Adatrögzítés
  • Egyéb ad hoc jellegű adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Excel felhasználói szintű ismerete

Munkaidő

  • Heti min. 2-3 hétköznap vállalása 10:00-16:00-ig
  • Max. 30 órában vállalható
  • A munka vállalása 2022. augusztus 31-ig

Amit kínálunk

  • Bér: br. 1200 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Munkavégzés helye

Debrecen

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet