Feladatok

  • Szállítói, szállítmányozói adatbázis kialakítása;
  • Biztosítások egyeztetése, aktualizálása,
  • Ügyviteli adminisztrációs munka elvégzése,
  • Nyilvántartások, adatbázisok vezetése, kezelése, karbantartása, biztonsági mentése,
  • Gépjármű elszámolás vezetése
  • Menetlevelek, szállítólevelek gépnaplók begyűjtetése, rögzítése, nyomonkövetése, ellenőrzése
  • Üzemanyag fogyasztások rögzítése, nyomonkövetése, ellenőrzése a logisztikai igazgató segítségével
  • Munkaterületre kiadott eszközök, kisgépek pontos nyilvántartása
  • Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Magas szintű Excel ismeret és használat
  • Pontos munkavégzésre törekvő egyéniség

Előnyt jelent

  • 1-3 év logisztikai/építőipari területen szerzett szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely vagyunk, folyamatosan fejlődünk
  • Elhivatott, lendületes, összetartó csapat vagyunk
  • Hosszú távra keresünk új kollégát
  • Kellemes, modern munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégcsoportunk 1992 óta van jelen az építőiparban Magyarországon. Megrendelőink többségében Önkormányzatok. Fő profilunkba tartozik a közlekedésépítési, vízépítési és környezetvédelmi beruházások megvalósítása.
A sikeres működésünk és dinamikus fejlődésünk okán folyamatosan bővülünk. A növekedés során olyan szakemberekkel szeretnénk bővülni, akikkel Társaságunk is folyamatosan szintet lép és hosszú távon tervezhet.
Abban hiszünk, hogy akkor lehetünk igazán sikeresek, ha hitelesek tudunk maradni minden téren és ezt közvetíteni tudjuk a megrendelőink és a kollegáink felé is.

Fényképes önéletrajzzal, a tapasztalatok feltüntetésével és fizetési igény megjelölésével.
Cégnév: Stravaco Építőipari Kft.