Megváltozott munkaképességű
GLOBUS Konzervipari Zrt.
Csatlakozz hozzánk

Adatrögzítő

pozícióba!
A GLOBUS Zrt. egyike Magyarország legnagyobb tradíciókkal rendelkező konzervgyárainak. Kizárólag természetes alapanyagokból készülnek a zöldségkonzerveink, hogy egész évben a lehető legegészségesebb formában kerüljenek a vásárlóink asztalára. Kiemelten fontos számunkra, hogy ugyanazt a magas minőséget bárki megkaphassa, függetlenül a vásárlás helyétől.

Főbb feladatok, munkák:

  • Napi szinten munkaidő adatok rögzítése a bérügyviteli programban
  • Rendszeres kapcsolattartás a területi vezetőkkel és a HR osztállyal
  • Munkaügyi nyilatkozatok, dokumentumok kiosztása a munkavállalóknak
  • Eseti jelleggel toborzás támogatási feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói számítógépes ismeretek
  • Pontosság, precizitás nagyon fontos a munkaidő adatok rögzítéséhez
  • Jó együttműködési készség szükséges ahhoz, hogy minden információt megkapj, ami a munkádhoz szükséges
  • Monotóniatűrés ahhoz, hogy egyfajta feladatot is képes legyél hosszú távon jól végezni

Amit kínálunk:

  • 2022. októberig tartó határozott idejű szerződés
  • stabil hátterű, megbízható munkahely
  • szezon végi bónusz
  • egyműszakos munkarend
  • munkábajárás támogatása (vállalati buszok, busz/vonatbérlet támogatása)

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő

A Jelentkezem gombra kattintva kérlek csatold be önéletrajzodat.
Cégnév: GLOBUS KONZERVIPARI ZRT.