Keskeny Nyomda
Bővülő csapatunkba

Adatelemző (data analyst)

munkatársat keresünk.
30 éves múltra visszatekintő, nemzetközi szinten is elismert vállalatként, a legmagasabb minőséget nyújtjuk a nyomdaipar területén.

Főbb feladatok, munkák:

  • Munkalapok, gyártási és termelési adatok elemzése, teljesítmény jelentések készítése
  • Termelő eszközök adatainak elemzése, monitorozása
  • Pénzügyi, üzleti, kontrolling jellegű kimutatások készítése
  • Eseti projectek támogatása elemzésekkel és prezentálással
  • Hibás jelentések, adatok korrigálása, az adatminőség fenntartása
  • Adatvizualizációs eszközök fejlesztése, programozása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Informatikai vagy gazdasági végzettség
  • Üzleti és informatikai gondolkodásmód, erős analitikus képességekkel
  • SQL (MSSQL és/vagy PGSQL) scripting ismeretek, adatbázis modellezési tapasztalat.
  • Nagyfokú önállóság, felelősségvállalás, pontosság, megbízhatóság
  • Hasonló területen eltöltött 2-3 éves szakmai tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Nyomdai szoftverrendszerek és technológiák alapfokú ismerete előny
  • Qlikview vagy más adatbányász platform jártasság, dashboard építési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidő, főállás
  • Azonnali munkakezdés
  • A munkakörhöz kapcsolódó képzések
  • Jófej, szakmailag penge vezető (IT manager)
  • Segítőkész IT és HR csapat
  • Csapatépítő programok

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1158 Budapest, Rákospalotai határút 6.

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el nekünk magyar vagy angol nyelvű CV-jét.

Cégnév: Keskeny Nyomda Kft.