A SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. a hazai kiskereskedelmi piac szereplőinek élvonalába tartozik, Magyarország egyik legnagyobb, nemzetközi hátterű munkáltatója. Sikerének kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt.

Bővülő csapatunkba keresünk Budapest vonzáskörzetében lévő SPAR Központunkba

Adatelemzőt

Feladatok, amelyek várnak rád

  • Nagyobb adathalmazokon alapuló, összetettebb elemzések készítése, üzletileg értelmezhető konklúziók levonása,
  • Döntés előkészítő anyagok készítése,
  • Adatelemzéssel kapcsolatos projektekben, folyamat fejlesztésben való aktív részvétel,
  • Self-service jelleggel működő riporting eszközök karbantartása, üzemeltetése
  • adatgyűjtés, adattisztítás és adatfeldolgozás
  • Adatbázisok kezelése, karbantartása, bővítése
  •  Kimutatások, prezentációk előkészítése és bemutatása
  • Együttműködés a társosztályokkal, különböző üzleti területek munkájának támogatása

Mit várunk az új csapattagtól?

  • Felsőfokú végzettséget
  • Középfokú angol nyelvismeretet
  • Alapvető SQL ismeretek (egyszerű SELECT parancsok, GROUP BY záradékok, összegzések használata)
  • Legalább 1-2 éves tapasztalatot valamilyen BI riporting rendszerrel  (riportok, dashboardok futtatása, létrehozása, szerkesztése)
  • Tapasztalatot analitikus, elemzési feladatok elvégzésében
  • Proaktivitást, képességet önálló gondolkodásra, munkavégzésre
  • Analitikus gondolkodásmódot, összefüggések felismerését

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú gazdasági vagy matematikai végzettség
  • Python és/vagy VBA ismerete
  • Adatvizualizációs tapasztalat
  • Microstrategy rendszer alapvető ismerete
  • FMCG szektorban, kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • Német nyelvismeret

Amit kínálunk számodra

  • Kihívásokkal teli, változatos munkakört
  • Szakmai támogatást, képzési, fejlődési lehetőséget
  • Teljesítményt elismerő vállalati kultúrát
  • Versenyképes jövedelmet

Munkavégzés helye:

SPAR Központ Bicske, közvetlenül az M1 autópálya lehajtójánál

Amennyiben a kiírt feltételeknek megfelelsz és felkeltettük érdeklődésedet, magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat a JELENTKEZEM gombra kattintva várjuk

Cégnév: SPAR Magyarország Kft.