Pannon Egyetem
Bővülő csapatunkba

Adatelemző

munkatársat keresünk.
A Pannon Egyetem a Közép- és Nyugat-Dunántúli Régió meghatározó felsőoktatási intézménye. Az Egyetemen öt kar működik: Gazdaságtudományi Kar, Gazdálkodási Kar Zalaegerszeg, Mérnöki Kar, Modern Filológia és Társadalomtudományi Kar, Műszaki Informatikai Kar. Az Egyetem szervezetéhez tartozik a Körforgásos Gazdaság Egyetemi Központ Nagykanizsa, a Zalaegerszegi Egyetemi Központ és a Kőszegi Kampusz. Egyetemünk az oktatási tevékenység mellett kiemelkedő volumenű európai uniós és hazai finanszírozású pályázatok megvalósításában vesz részt, számos tudományterületen végez kutatás-fejlesztési tevékenységet.

Főbb feladatok, munkák:

  • A Pannon Egyetemen affiliációval rendelkező szerzők tudományos közleményeinek monitorozása, a publikációs és hivatkozási rekordok összesítése, elemzése.
  • Az egyetemi vezetők számára naprakész jelentések készítésében való részvétel.
  • Adatbázisok kezelése, kvantitatív és kvalitatív mérőszámok összesítése, vizualizációja.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Büntetlen előélet.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Felsőfokú végzettség az alábbi szakirányok valamelyikén: informatikus, informatikus könyvtáros, gazdaságinformatikus, földrajz, statisztika vagy mérnök szakirány.
  • Jó koordinációs, problémamegoldó, együttműködő és kezdeményező készség, elemző gondolkodás, precíz munkavégzés, pontosság.

Amit kínálunk:

  • Családbarát munkahely.
  • Részmunkaidő lehetséges.
  • Bérezés megegyezés szerint.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Könyvtáros

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

8200 Veszprém, Egyetem utca 10.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.
Cégnév: Pannon Egyetem