Feladatok

Az előkészített anyagok méret szerinti ellenőrzése, műszaki gyártási dokumentáció alapján való összeállítása.

Elvárások

A gyártási dokumentáción megadott tűrések betartása.
A gyártáshoz szükséges szerszámok megfelelő használata, karbantartása.

Amit kínálunk

A megadott bér kezdőbér.
Cégnév: FRAMEST Kft.
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Lakatos, hegesztő Pest megye

Lakatosipari munkák, acélszerkezetek gyártása Acélszerkezetek összeállítása, hegesztése Lakatosipari gépek használata és karbantartása

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Karbantartó lakatos Vas megye

gépjavítási, gépkarbantartási munkák végzése esetleges gépi meghibásodások gyors szakszerű javítása cserealkatrészek javítása, felújítása a műszaknapló ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Szerelő / Lakatos Heves megye

Feladatok leírása: a kiadott gyártási utasítások ill. műszaki rajzok alapján a meghatározott szerelési feladatok szakszerű elvégzése; Egyedi ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Hegesztő-lakatos Pest megye

Képes megtervezni és végrehajtani azokat a tevékenységeket, melyeket a területen alkalmazott hegesztési technológia megkíván GTAW, GMAW, SMAW, ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE