Feladatok

  • ügyfélfogadás, tájékoztatás (a vásárlók részére pontos, magasszintű információk nyújtása a termékekről)
  • értékesítési folyamat ügyvitelének bonyolítása (számlázás, árajánlat kezelése, megrendelések rögzítése, fuvarlevél készítése)
  • bejövő hívások kezelése (telefonos megrendelések rögzítése)
  • üzlet rendben tartása (aktuális ár, termékismertető, marketing anyag kihelyezése)
  • adminisztráció.

Elvárások

  • háztartási gépek vagy műszaki cikkek területén direkt értékesítésében szerzett tapasztalat
  • középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • felhasználó szintű PC-ismeret (Word, Excel)
  • áruismeret (forgalmazott háztartási készülékek professzionális ismerete)
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • önálló munkavégzés, szakmai nyitottság, tanulás, önképzés
  • pozitív, lelkes beállítottság
  • gyors alkalmazkodás az új munkakörbe
  • egészségügyi alkalmasság.

Előnyt jelent

  • kereskedelmi gyakorlat
  • debreceni lakhely
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Kényelmes iroda
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalokból álló csapat
  • Saját tudás fejlesztése
  • Stabil munkahely
  • Hosszú távú együttműködés
  • Jó csapatszellem

Érdeklődni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.