Feladatok

  • Épületek csőhálózatainak karbantartása, hibaelhárítása, felújítása

Elvárások

  • Szakirányú, szakmunkás végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett többéves (min 2-5 éves) gyakorlati tapasztalat
  • Épületek hűtési-fűtési, HMV rendszerének magas fokú ismerete, gyakorlati tapasztalata
  • Tervrajzok ismerete (rajzolvasás)
  • Önálló munkavégzés, felelősség vállalás, racionális, konstruktív gondolkodás
  • Elemző és problémamegoldó készség
  • Csapatmunkában való együttműködés

Előnyt jelent

  • Láng-, és ívhegesztésben való jártasság

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Havi, rendszeres bérkifizetés
  • Utazási költségtérítés
  • Cafetéria

Munkavégzés helye:

  • Szolnok, Kilián út 1 (Helikopter Bázis)

Foglalkoztatás jellege:

  • heti 40 órás munkarendben, napi 8 órában

Szakmai fényképes önéletrajzokat, bérigény megjelöléssel várjuk.

Cégnév: Mega-Logistic Zrt.