Feladatok

Feladataid lesznek

  • lakás- és locsolási mellékmérők cseréje, adminisztrációja
  • lakás mellékmérők kiépítése, adminisztrációja
  • locsolási mellékmérők kiépítése, adminisztrációja
  • általános vízszerelési feladatok
  • egyéb épületgépészeti szerelések
  • épületgépészeti rendszerek javítása, karbantartása
  • kazánházak telepítése, karbantartása

Elvárások

Téged keresünk, aki:

  • hajlandó vagy képezni magad, nem okoz gondot a számítógép, tablet használata
  • rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
  • megérted Magad az ügyfelekkel
  • tudsz önállóan dolgozni a betanítás után a napi ütemterv szerint

Előnyt jelent

  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • gépésztechnikus végzettség

Amit kínálunk

Nem gond, ha pályakezdő vagy és nem töltöttél éveket a szakmában. A teljes betanítást, mentorálást, maximális bizalmat megkapod Tőlünk. Munkaruhát, céges telefont, és a munkához szükséges szerszámokat biztosítunk, illetve a próbaidő letelte után céges autót biztosítunk a számodra. Jellemzően Budapesten és agglomerációjában valósítod majd meg a Neked szánt feladatot.

Amit Mi biztosítunk Számodra:

  • stabil és megbízható munkahely
  • hosszú távú munkalehetőség
  • támogató cégvezetés
  • kiszámítható munkaidő
  • céges mobiltelefon
  • üzemanyag térítés
  • céges autó a próbaidő után

Céginformáció

Cégünk az épületgépészeti megoldások területén kimagasló szakértelmet és tapasztalatot képvisel. Foglalkozunk légtechnikai rendszerek telepítésével szerelésével és tisztításával, klímaberendezések hőszivattyúk telepítésével szerelésével és tisztításával lakossági és ipari területen egyaránt, illetve ezek automatizálásával. A modern fűtési technológiák alkalmazásával biztosítjuk az energiatakarékos és hatékony fűtést, legyen szó akár lakóépületekről, irodaházakról vagy ipari létesítményekről.

  • önéletrajz feltöltése bérigény megjelölésével
Cégnév: Ház - Gép Kft.