Feladatok

Cégünk keres megbízható józan életű munkatársakat gyorsszolgálati munkakörbe, Budapest és környéki munkavégzésre.
Víz-fűtés és csatornahálózatok javítása
Csőtörések elhárítása
Duguláselhárítás

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány megléte.
  • Szakmunkás vagy OKJ-s bizonyítvány.
  • Releváns szakmai tapasztalat.
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Beosztás szerinti készenlét vállalása

Előnyt jelent

  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat
  • Anyagismeret

Amit kínálunk

  • Stabil fizetés
  • Munkavégzéshez szükséges felszerelt céges autó
  • Bérezés: nettó 530.000 - 600.000 Ft. között.
  • Céges munkaruha.
  • Céges telefon.
  • Hosszútávú, folyamatos munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Céges képzések

Céginformáció

Cégünk 2010-es megalakulása óta stabil szakmai és pénzügyi lábakon áll.
Piacvezető partnerekkel dolgozunk, több évtizedes szakmai háttér a tulajdonosok között.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük küldje el nekünk elérhetőségeit vagy töltse fel önéletrajzát.