Feladatok

  • Gyakorlattal rendelkező munkatársakat keresek elsősorban teljes munkaidőben, de a részmunkaidő is működhet.
  • A munkaidő beosztás rugalmas.
  • A munkavégzés elsősorban virágüzletben történik, de alkalmanként a rendelések függvényében külső helyszíni dekorálásokat, rendezvények díszítését is ellátjuk. ( esküvők, stb. )
  • A feladatok közé tartozik a növények kezelése,;  csokrok , koszorúk kötése,; rendelés felvétel.

Elvárások

  • Csapatban és egyénileg is dolgozni tudó ( és akaró ) kollégákat keresek, hosszú távra!
  • Alsó korhatár a 18 év, felső korhatár nincs.
  • Nyugdíjas is bátran jelentkezhet, ha megfelel a feltételeknek.
  • Fontos a kulturált, tiszta, ápolt  megjelenés, az általános fizikai erőnlét.
  • A növényismeret és a virágkötészet alapjainak ismerete fontos és szükséges!

Előnyt jelent

  • Hasznos a számítástechnika alapvető ismerete. ( számlázási program, stb. ) ,  a nyelvismeret.
  • Jogosítvány, autó nem követelmény.

Amit kínálunk

  • Nem alkalmi, hanem hosszú távú biztos munkahely, rendszeres, stabil  jövedelemmel. Nincsenek kényszer szabadságolások.
  • Egy kreatív, vidám csapat tagja lehet.
  • A munkáink sokszor a média felületeiről visszaköszönnek ( TV riportok, tudósítások alkalmával, )

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégem - a Fekete Rózsa Bt - 32 éve jött létre. Ennyi idő elteltével is folyamatosan üzemelünk. Büszke vagyok arra, amit a munkatársaimmal közösen elértünk.
Soha nem kellett elküldenem senkit munka hiánya miatt.
Évtizedes ügyfeleink vannak mint a magán, mint a céges szektorból.
Nos? Lenne kedve velünk közösen dolgozni?
Próbáljuk meg!

Magyar nyelvű, részletes, fényképes önéletrajzot kérek.