Feladatok

Budapest, Duna Pláza 2. emeletén található Firstphone szaküzletünkbe keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére: Eladó.

Nyitvatartás:
H-SZ : 10:00 - 20:00 V: 10:00 - 18:00

Elvárások

  • érdeklődés a mobil technológiák iránt
  • megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • magabiztos kiállás, kommunikáció
  • raktározási feladatok pontos elvégzése
  • igényesség magadra és a környezetedre

Amit kínálunk

  • versenyképes fix alapjövedelem + jutalék rendszer
  • jó hangulatú, fiatalos, lendületes csapat
  • folyamatos fejlődési lehetőség Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő üzlethálózatánál

Céginformáció

Jelenleg Magyarországon több mint 40 üzlettel rendelkezünk, de fejlődésünk töretlen, így célunk a jövőben egy kiterjedt regionális hálózat kiépítése. Profilunk a mobiltelefonok, egyéb mobil eszközök illetve tartozékok kis –és nagykereskedelmi forgalmazása és szervizelése. Az évek során szoros kapcsolatba kerültünk a legnépszerűbb gyártókkal, ezzel segítve a felhasználók egyedi igényeinek kielégítését.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát!
Cégnév: FirstGroup Holding Kft.