Óbudai Egyetem

Villanyszerelő/Általános karbantartó

Az álláshoz tartozó elvárások, lényeges feladatok:

  • Ellátandó feladat a villamos energiaszállítás biztosítása, a központi kapcsolótértől a hálózaton keresztül a fogyasztó berendezésekig, szükség esetén a villamos energiát szállító és fogyasztó berendezések szabvány szerinti telepítése, szerelése, javítása,
  • az épületek villamos rendszereinek ütemezett ellenőrzése
  • A kisebb hibák azonnali javítása, üzemzavar elhárítása, a nagyobb volumenű hibák javításának megoldására való javaslattétel.
  • Az alaptevékenységen túlmenően közreműködés egyéb üzemeltetési feladatok elvégzésében, illetve képességei és szaktudása alapján/szerint, kollégáival való együttműködés a más szakterületeken előforduló hibák felszámolásában

Szükséges végzettség:

  • Legalább hároméves szakmai tapasztalat villamoshálózatok kiépítésében és/vagy épület üzemeltetés területén
  • középfokú végzettség, szakmunkás szakképzettség, villanyszerelő szakirány
  • büntetlen előélet, illetve nem áll a tevékenység folytatását kizáró foglalkoztatástól eltiltás hatálya alatt

  • szakmai önéletrajz bérigény megjelöléssel,
  • motivációs levél,
  • a végzettséget és/vagy képzettséget igazoló okiratokat felvétel esetén eredetben bemutatni szükséges,
  • a kiválasztási eljárásra vonatkozó adatkezelési tájékoztató az Óbudai Egyetem oldalán megtekinthető Obudai_Egyetem_Nyilatkozat_szemelyes_adatok_kezeleserol_allashirdetesekhez_220103.pdf
  • érvényes erkölcsi bizonyítvány (felvétel esetén eredetben bemutatni szükséges),

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Karbantartó
Cégnév: Óbudai Egyetem Kft.