Feladatok

Erős és gyengeáramú rendszerek kiépítése, telepítése és beüzemelése. Nyomvonal építés, kábelezés, szerelvényezés, programozás, tesztelés, hibajavítás és beüzemelés. Önálló munkavégzés rajzról.

Elvárások

  • Erősáramú és/vagy biztonságtechnikai rendszer szerelő végzettség
  • 2-4 éves szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés rajzról
  • Szervezőkészség

Előnyt jelent

  • B-kategóriás jogosítvány
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Igényesség

Amit kínálunk

  • Fiatalos, jó hangulatú csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Céges autó
  • Munkába járási támogatás
  • Továbbképzési lehetőség
  • Egyéb juttatások

Céginformáció

Cégünk irodaházak, társasházak, egyéb ingatlanok, csarnokok és korházak villanyszerelését, - tűzjelző rendszerek, kamerarendszerek, riasztó rendszerek, strukturált hálózatok, beléptető rendszerek, nővérhívók és sorompók, kapumozgatók folyamatos telepítésével és üzemeltetésével foglalkozik.  Keresünk csapatunkba illő, szakmai tapasztalattal és szervezőkészséggel rendelkező, fiatalos, önmagára és munkájára igényes új kollégákat, hosszú távú együttműködésre.

Cégnév: Calvin Build Kft.