Feladatok

  • Ipari hűtőrendszerek villamos karbantartása
  • Hűtőrendszerek beüzemelési munkái
  • Villamos műszerészi szerviz feladatok
  • Ammóniás rendszerekkel való munkavégzés (kompresszor felújításokban való részvétel)

Elvárások

  • Szakmai végzettség
  • Villamossággal kapcsolatos képzettség
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Alapfokú felhasználói számítástechnikai ismeretek
  • Vezérlés technikában szerzett üzemeltetési tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság
  • Jártasság az elektromos rendszerekben szerelésében, hibáik megtalálásában
  • Képesség a már ismert berendezések teljesen önálló hibakeresésére és javítására a már meglévő szakmai tapasztalatból adódóan
  • Precizitás, alaposság, rendszeretet, igényesség önmagára, illetve környezetére
  • Vállalkozószellem az új dolgok tanulására
  • Nyitottság a csapatjátékra, ugyanakkor képesség az önálló munkavégzésre

Előnyt jelent

  • Alap angol nyelvtudás
  • Programozói tapasztalat
  • Villamos szekrénygyártásban való ismeret
  • VBF jogosultság
  • Hűtéstechnikai rendszerekben való jártasság
  • Kommunikációs hálózatok ismerete
  • Frekvencia váltok üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Norma szerinti villám védelmi felülvizsgáló képzettség
  • FMV végzettség

Amit kínálunk

  • 8 órás munkaidős foglalkoztatás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszú távú munkalehetőség stabil szervezeti háttérrel
  • Munkaeszközök: gépkocsi (magánhasználattal), telefon, költségtérítés
  • Juttatás: Egészségpénztár, baleset- és betegségbiztosítás
  • Változatos feladatok, jó csapat
  • Vezetői szakmai támogatás, fejlődési lehetőség

Céginformáció

Az idén 100 éves, japán családi tulajdonban lévő MAYEKAWA európai részlegének története 1971-ben kezdődött Belgiumban. A mára már 14 leányvállalatot jelentő divízió az európai piac egyik vezető vállalata a hűtő- és gázkompresszorok területén. A MAYEKAWA kompresszorok értékesítésével és szervizelésével foglalkozott a kezdetekben, mely később kompresszoregységek, húsfeldolgozó robotok, speciális fagyasztóberendezések gyártásával, értékesítésével és karbantartásával bővült, majd hőszivattyúk gyártásával és értékesítésével egészült ki.
Küldetésünk középpontjában a környezeti fenntarthatóság áll. Kezdetektől törekszünk a természetes hűtőközeges technológiák alkalmazására és a fizika adta lehetőségeken belül a leginkább energiahatékony megoldások kivitelezésre. Ezen alkalmazások és megoldások célja a fenntartható fejlődés támogatása, amely hozzájárul az ózonréteg pusztításának megszüntetéséhez, a globális felmelegedés megállításához, valamint az ivóvíz bázisának védelméhez.
A Magyarországon 2014 óta jelenlévő mérnöki irodánk tervezéssel, beépítéssel és szervizzel foglalkozik, elsősorban élelmiszer-ipari fókuszterülettel. A magyar leányvállalatunk nem csak a hazai piacon tevékenykedik, hanem a területhez tartozó szomszédos országok disztribúciójáért is felel. Eredményességünknek és dinamikus fejlődésünknek köszönhetően cégünk bővülés előtt áll, ezért keressük értékes csapatunk leendő tagját Villamosműszerész szerviztechnikus munkakörben.

Ami még fontos lehet:
  • Országos területi munkavégzés
  • Hosszútávú együttműködésre törekvés nem csak a vállalat partnerei, hanem a munkatársak vonatkozásában is!
  • Amennyiben felkeltettük érdeklődését és a megadott leírás Önre illik, kérjük jelentkezzen, Önéletrajzát örömmel fogunk fogadni!
Cégnév: Mayekawa Hungary Engineering Kft.