Feladatok

Ha érdekel az ipari automatizálás és a villamos tervezés világa, akkor ez a pozíció neked szól! Projektjeink a legkülönbözőbb iparági területeket érintik, munkakörödben pedig szerepel majd minden a tervezéstől az üzemeltetésig. Csatlakozz a csapatunkhoz és válj a siker részévé ezen az izgalmas területen!

Érdekelnek a részletek?

Az alábbi feladatok várnak tehát Rád:
  • felmérések, egyeztetések a Megrendelővel
  • ajánlatok készítése, illetve részvétel az ajánlatok készítésében
  • villamos tervdokumentációk elkészítése (EPLAN tervező rendszerrel)
  • belső gyártás irányítása, helyszíni művezetés
  • részvétel a helyszíni beüzemelésekben
  • hibaelhárítások, helyszíni javítások
  • a területre vonatkozó szabványok figyelemmel kisérése
  • kapcsolattartás a beszállítókkal

Elvárások

Várunk csapatunkba, ha rendelkezel az alábbiakkal:
  • felsőfokú szakirányú végzettség (teljesítmény-elektronika, hajtások)
  • szakmai tapasztalat villamos tervezői feladatok terén
  • önálló, precíz és megbízható munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • utazási hajlandóság elsősorban Magyarország területén belül, de alkalmanként külföldre is

Előnyt jelent

Előny:
  • angol nyelvismeret
  • szakirányú tervezői jogosultság
  • EPLAN CAD ismeret

Amit kínálunk

Mi ezt kínáljuk a tudásodért és munkádért cserébe:
  • hosszú távú karrierlehetőség
  • jó hangulatú, összetartó csapat, kiváló szakemberekkel
  • barátságos, családias munkahelyi légkör
  • versenyképes jövedelem, teljesítményarányos bónusz
  • hibrid munkavégzés, rugalmas munkaidő
  • csapatépítés, céges rendezvények

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A 2i Kft. több mint 30 éves tapasztalattal rendelkezik az automatizálás területén, és olyan szakemberekből áll, akik magas szintű szaktudással rendelkeznek, kollegáink jelentős része több mint 10 éve dolgozik velünk. Ennek köszönhetően ügyfeleink biztosak lehetnek abban, hogy a cég szolgáltatásai a legmagasabb minőséget képviselik.

Mivel várunk mérnökcsapatunkban?
  • Változatos feladatok, hisz különböző iparágakban próbálhatod ki magad (gyógyszeripar, élelmiszeripar, éptőipar, autógyártás, stb.). Ügyfeleink Magyarország meghatározó vállalatai.
  • Elsősorban Siemens PLC-vel kivitelezett projektjeinket multinacionális és hazai partnereinkkel együttműködve valósítjuk meg.
  • Egyedi megoldásokon dolgozunk, így nagyon izgalmas, sokoldalú feladat vár Rád.
Cégnév: 2i Irányítástechnikai és Informatikai Kft.