Feladatok

  • Építéshelyszín operatív vezetése
  • Alvállalkozók tevékenységének irányítása, ellenőrzése
  • Beérkezett anyagok mennyiségi és minőségi átvétele
  • Munkabiztonsági előírások felügyelete, betartásának biztosítása

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség.
  • Kivitelezéshez használt villamossági anyagok ismerete
  • Word, Excel ismerete
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Határozott fellépés
  • Önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Építőipari kivitelezési területen szerzett vezetői munkatapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség

Céginformáció

Cégünk elkötelezetten dolgozik azon, hogy alkalmazkodjunk a növekvő piaci igényekhez, s ezt figyelembe véve bővítsük szolgáltatásaink körét, növeljük azok minőségét.
Munkavégzés helyszíne: Pest megye és környéke
Cégnév: FW-Vill Kft.