Vezető HR Compliance és Munkajog területen határozott idő - 2 év

Pest megye

Feladatok

  • a vállalatnál használt személyügyi dokumentumok elkészítése és rendszeres módosítása az összes melléklettel és irányelvvel
  • munkajogi oktatások koncepciójának kidolgozása és megvalósítása vezetők számára
  • külső munkajogi tanácsadók megbízása és koordinálása, kapcsolattartás, egyeztetés folyamatban lévő ügyekről
  • más szakterületek és a személyügyi terület intézkedéseinek és projektjeinek ellenőrzése munkajogi megfelelőségi szempontból, valamint projektek lokalizálásának támogatása
  • kockázatok feltérképezése, esetleges kockázatok kivizsgálása és intézkedések kidolgozása
  • tanácsadás HR-Compliance szempontból lényeges kérdésekben
  •  HR Compliance anyagok átvétele, átültetése nemzeti szintre a német anyavállalat előírása alapján pl. oktatási anyag, kézikönyv stb
  • német anyavállalat által küldött felmérések, kérdőívek megválaszolása, munkajogásszal ellenőriztetve
  • HR compliance esetek kivizsgálása, jegyzőkönyv felvétele (bolti meghallgatás során, személyes jelenlétet igényel)
  • szoros együttműködés a jogi osztállyal

Elvárások

  • diplomás munkajogász
  • releváns 4-5 év szakmai tapasztalat munkajogi területen
  • kommunikációképes angol nyelvismeret, német előny
  • a feladat ellátáshoz szükséges jogszabályok naprakész ismerete
  • magabiztos számítógépes ismeretek (pl. MS Office)
  • önálló, precíz munkavégzés és pontosság
  • analitikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • terhelhetőség, kiemelkedő monotonitástűrés

Amit kínálunk

  • Lidl kártya, mely a Lidl üzleteiben levásárolható
  • céges autó korlátlan magyarországi használattal
  • nagy értékű egészségprogram
  • a munkavégzéshez minimum 500 000 Ft értékben biztosítunk IT eszközöket
  • plusz 1 nap szabadság szűrővizsgálatokon való részvétel céljából
  • stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb – és Magyarországon az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető – multinacionális vállalatánál
  • vállalaton belüli fejlődési, továbblépési lehetőség
  • nemzetközi karrierlehetőség
  • kihívásokban gazdag, változatos munkakör
  • személyre szabott betanulási program
  • szakmai és soft skill képzések
  • csapatépítő programok

Céginformáció

Értékünk a kollégánk!
A Lidl stabil munkahely és Európa egyik legsikeresebb multinacionális vállalata. A Lidl Magyarország közel 20 éve van jelen és az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető hazánkban. A vonzó munkahelyi feltételek és tisztességes bánásmód jelentik sikerünk alapjait, éppen ezért nem csak szavakban ismerjük el a munkavállalók eredményességét, hanem versenyképes béreket és juttatásokat is kínálunk.
A Te jövőd. A mi jövőnk.