Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van. Az Auchan jelenleg 287.000 munkavállalót foglalkoztat és 1774 áruházat üzemeltet a világ 12 országában.

Válaszd azt, ami leginkább TE vagy!

Vezérigazgatói asszisztens - Budaörs Központ

Feladatok

  • A vezérigazgató napi menetrendjének és programjainak nyomonkövetése, naptárának szervezése
  • Szükséges információk, dokumentumok biztosítása tárgyalásaihoz és konferenciákhoz
  • Menedzsment és szakmai találkozók szervezése, ütemezése és koordinálása belső és külső érdekelt felekkel, események átfogó projektmenedzsmentje
  • Kapcsolattartás partnerekkel, a kapcsolattartás feltételeinek biztosítása
  • A csapatmunka támogatása hatékony kommunikációval a vezetők és a munkatársak között
  • Irodai menedzsmenttel kapcsolatos feladatok teljesítése, beleértve az adminisztrációt: számlázás, költségek, jelentések, jegyzőkönyvek, aláírási folyamatok, postázás
  • Utazások és kapcsolódó logisztika kezelése, repülőjegy- és szállásfoglalás
  • Általános személyes segítségnyújtás a vezérigazgató számára

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos francia vagy angol nyelvtudás
  • Tapasztalat személyi asszisztensi vagy egyéb vezető támogató munkakörben
  • Kiváló szervezőkészség és proaktivitás
  • Rugalmasság és jó problémamegoldó képesség
  • Magas szintű kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Erős kezdeményezőkészség, képesség az igények előrejelzésére
  • Képesség a prioritások felállítására és szoros határidők betartására
  • Pozitív hozzáállás, megbízhatóság és lendületesség
  • Részletekre való odafigyelés és érzékeny, bizalmas információk kezelésének képessége

Juttatások

  • A munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődik
  • Cafetéria kártya
  • 12% vásárlási kedvezmény
  • A közigazgatási határon kívülről történő munkába járás esetén a vármegye, illetve legalább kettő vármegyét érintő munkába járás esetén az országbérletet 100 %-ban téríti, a gépjárművel történő munkába járás esetén a maximálisan adómentesen adható 30 Ft/km összeget fizeti
  • A hazai kiskereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program (határozatlan idejű szerződés esetén)
  • Belépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulás
  • Kedvezményes sportolási lehetőség (All You Can Move Sportpass)
  • Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
  • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
  • Egészségbiztosítási csomag (magán egészségügyi vizsgálatok)
  • Akár heti 2 nap Home office lehetőség
  • Vállalati laptop és mobiltelefon
  • Első hónaptól nyelvtanulási lehetőség (e-learning)

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Titkárnő, Titkár
  • Adminisztráció vezető
Cégnév: Auchan Retail Magyarország