Feladatok

• Rendelések egyeztetése, rögzítése, nyomon követése, számlázás;
• Kapcsolattartás a vevőkkel, raktárral;
• Szoros együttműködés az értékesítőkkel és a készletgazdával;
• Riportok készítése, adminisztráció (pl: Service Level riport, belföldi raklap egyenleg)
• Ad hoc elemzések, project jellegű számítások készítése
• ERP rendszer releváns funkcióinak alapos ismerete

Elvárások

• Minimum középfokú logisztikai-vagy gazdasági végzettség
• Microsoft alkalmazások magabiztos ismerete (kiemelten: Excel)
• Angol nyelvismeret – középfok (írásban, szóban)
• Jó kommunikációs és szervezőkészség
• Empátia
• Segítőkészség
• Terhelhetőség
• Megbízhatóság
• Titoktartás

Előnyt jelent

FMCG cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • bónusz
  • emelt szintű, éves egészségügyi szűrővizsgálat
  • egyéb béren kívüli juttatások (cafetéria)
Cégnév: Intersnack Magyarország Kft.